Dainų diena 2018
Diplomantai 2007

ŠIMTAKOJIS 2007
BAIGIAMŲJŲ ŠVENČIŲ DALYVIAI

 

Jurbarkas

Jaunimo teatrai diplomantai apdovanoti „Šimtakojo2007” statulėlėmis:

 

1. Jurbarko kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Vaivorykštė“

L. Klemkaitės ŽAIDIMAS BE TAISYKLIŲ

Režisierė Birutė Šneiderienė

 

2. Jonavos savivaldybės teatro jaunimo studija

Žemaitės TRYS MYLIMOS

Režisierė Živilė Martinaitienė

 

3. Šakių „Varpo“ vid. m - klos dramos studija

L. S. Černiauskaitės IŠLAISVINKIT AUKSINĮ KUMELIUKĄ

Režisierė Vilija Meškaitienė

 

4. Klaipėdos jaunimo centro vaikų ir jaunimo teatras „Svajonė“

ANTIKOS ESKIZAI. ANTIGONĖ pagal Sofoklio tragediją „Antigonė“

Režisierė Mira Kolaitytė

 

5. Rokiškio kultūros rūmų jaunimo teatro studija improvizaciją LIFTAS

Režisierius Justinas Krisiūnas

 

6. Ignalinos gimnazijos teatras „Iki“

S. Smirnovos MĖNULIS TURI VEIDĄ

Režisierė Jolanta Narbutaitienė

 

7. Vilniaus vaikų ir jaunimo teatro studija „Elementorius“

S. van Lohuizen TRYS SENUKAI, KURIE NENORĖJO MIRTI

Režisierius Gediminas Storpirštis

 

8. Vilniaus V. Kačalovo gimnazijos teatro studija „Arlekinas“

Etiudų spektaklis DRYŽUOTASTAŠKASNET

Režisierė Tatjana Timko

 

Pelniusieji „Šimtakojo 2007” diplomus:

 

9. VšĮ Vilniaus teatro mokykla „Aš esu“

I. Ilfo ir J. Petrovo DVYLIKA KĖDŽIŲ

Režisierė Laimutė Gudaitė

 

10. Anykščių J. Biliūno gimnazijos dramos studija

A. Navalinsko TYLA  pagal J. Ivanauskaitės romaną „Pragaro sodai“

Režisierius Arvydas Navalinskas

 

11. Anykščių A. Vienuolio gimnazijos teatras „+ -“

R. Šerelytės STOGLANGIS

Režisierė Galina Germanavičienė

 

12. Marijampolės kultūros centro teatro studija „Gaja“

PRIIMK MANE, PASAULI pagal V. Duobos pjesę „Ar tai svarbu?“

Režisierė Vita Gvazdaitienė

 

13. Garliavos Jonučių vid. m-klos jaunimo dramos studija „Vaidyba“

A. Hilling ŽVAIGŽDĖS

Režisierius Jonas Daraškevičius

 

14. Kauno Šilainių vid. m – klos teatro studija „Etiudas“

V. V. Landsbergio OBUOLIŲ PASAKOS

Režisierė Daiva Stasiulevičienė

 

15. VšĮ teatro mokyklėlė „Mano teatras“ prie KVADT

K. Šagor N – 16

Režisierius Tomas Erbrėderis

 

16. Šiaulių vaikų ir jaunimo teatro studija „Kompanija šauni“

M. Burgess HEROINAS

Režisieriai Dalė ir Virginijus Dargiai

 

17. Kretingos teatras  studija „Atžalynas“

V. Železnikovo BAIDYKLĖ

Režisierė Auksė Antulienė

 

18. Panevėžio J. Miltinio vid. m – kla 

R. Leonavičiaus IŠ TAŠKO A Į TAŠKĄ C

Režisierius Rokas Leonavičius

 

19. Klaipėdos „Aitvaro“ gimnazijos teatras „Talismanas“

N. Koliados PAVOJINGI ŽAIDIMAI FANTAIS

Režisierė Galina Semionova

 

20. Elektrėnų „Versmės“ gimnazijos teatro studija

FAUSTAS pagal 10 – 12 klasių moksleivių kūrybą

Režisierė Elvyra Kasperavičiūtė

 

Plungė

Vaikų teatrai diplomantai apdovanoti „Šimtakojo 2007” statulėlėmis:

 

1. Plungės kultūros centro vaikų ir jaunimo teatras „Saula“

H. K. Anderseno SNIEGO KARALIENĖ

Režisieriai: Sigita ir Romas Matuliai

 

2. Klaipėdos Jaunimo centro vaidybos studija „Trepsė“

J. Januškevičiūtės PARŠIUKAS IKARAS

Režisierė Rimutė Svytytė

 

3. Šiaulių vaikų ir jaunimo teatro studija „Kompanija šauni“

V. Palčinskaitės „GELEŽINĖS PRINCESĖS DIENA“

Režisieriai: Dalė ir Virginijus Dargiai

 

4. Pasvalio kultūros centro vaikų ir jaunimo dramos studija

H. K. Anderseno „TIKRA – NETIKRA PASAKA“

Režisierė Asta Liukpetrienė

 

5. Joniškio vaikų ir jaunimo teatras „Bendraamžiai“

LABAS, PEPE!, A. Butkaus inscenizacija pagal A. Lindgren knygą „Pepė Ilgakojinė“

Režisierius Arvydas Butkus

 

6. Vilniaus V. Kačalovo gimnazijos teatro studija „Arlekinas“

A. Puškino BUVO BUVO – KAIP NEBUVO“

Režisierė Tatjana Timko

 

7. Jonavos meno mokykla

DIENORAŠTIS pagal K. Olfsen‘o knygą „Berto dienoraštis“

Režisierė Živilė Martinaitienė

 

8. Ignalinos Č. Kudabos pagr. m-klos teatras „Iki“

Pagal L. Sachor apysaką BERNIUKAS MERGAIČIŲ TUALETE

Režisierė Jolanta Narbutaitienė

 

9. Kauno vaikų ir jaunimo teatras „Vilkolakis“

S. Ivanauskaitės RAUDONKEPURYTĖ

Režisierė S. Ivanauskaitė

 

10. Kretingos teatras studija „Atžalynas“

D. Čepauskaitės BULVINĖ PASAKA

Režisierė Auksė Antulienė

 

11. Alytaus darželis mokykla „Drevinukas“

R. Šerelytės DVYLIKA BROLIŲ, JUODVARNIAIS LAKSTANČIŲ

Režisieriai: Ieva Ivanauskienė ir Jonas Gaižauskas

 

12.Visagino vaikų kūrybos namų klasikinio šokio teatras,

I. Stravinskio PETRUŠKA

Režisierė Tatjana Ježova

 

13. Sasnavos vaikų ir jaunimo teatras „Jaunuolynas“

Pagal J. Degutytės pasaką GĖLIŲ MERGYTĖ IR ŠALTINĖLIS

Režisierė Birutė Labutytė

 

14. Panevėžio „Vyturio“ vid. m – klos dramos kolektyvas

A. Nanetti MANO SENELIS BUVO VYŠNIA

Režisierė Nijolė Norbutienė

 

15. Pandėlio meninio lavinimo centro teatrinės raiškos studija

KALIAUSĖ  K. Ostrausko pjesės „Kaliausės mirtis“ motyvais

Režisierė Sonata Babickienė