Dainų diena 2018
Regioninių turų rezultatai

                                          2008 metų respublikinės konkursinės 
                                          Liaudies meno parodos 
                                               AUKSO VAINIKAS
                                        

                                                 Laureatai

                                              Ona Pusvaškytė (grafika), Kaunas

                                             Adelė Tumėnienė (audimas), Zarasai

                                            Adolfas Teresius  (skulptūra, kryždirbystė), Kauno r.

 

Regioninių turų laureatai

ALYTAUS APSKRITIS

I vieta – Saulius LAMPICKAS (medžio skulptūra), Alytus
I vieta – Saulė LAZARAVIČIENĖ (sodai), Lazdijai

KAUNO APSKRITIS

I vieta – Ona PUSVAŠKYTĖ (grafika), Kaunas
I vieta – Vytautas JARUTIS (kalvystė), Alytus
I vieta – Adolfas TERESIUS (kryždirbystė), Kauno r.

KLAIPĖDOS APSKRITIS

I vieta – Jonas SABAITIS (tapyba), Klaipėda
I vieta – Angelė RAUKTIENĖ (margučiai), Šilalė

 MARIJAMPOLĖS APSKRITIS

I vieta – Algimantas SKINKYS (medžio skulptūra), Kazlų Rūda
I vieta – Marija DANILAITIENĖ (audimas), Vilkaviškis

PANEVĖŽIO APSKRITIS

I vieta – Renė SRIUBIŠKIENĖ (tapyba), Kupiškio r.
I vieta – Dalia BERNOTAITĖ (audimas), Anykščiai

ŠIAULIŲ APSKRITIS

I vieta – Eugenijus ARBUŠAUSKAS (kaukės), Radviliškis

TAURAGĖS APSKRITIS

I vieta – Laimutė JUZIKĖNAITĖ-AŠMONAITIENĖ (tapyba), Jurbarkas
I vieta – Petronėlė-Irena VIKNIENĖ (audimas), Šilalės r.

TELŠIŲ APSKRITIS

I vieta – Pranas DUŽINSKAS (medžio skulptūra), Telšių r.
I vieta – Justinas JONUŠAS (kaukės), Plungės r.

UTENOS APSKRITIS

I vieta – Elena VILKICKIENĖ (tapyba), Utena
I vieta – Adelė TUMĖNIENĖ (audimas), Zarasai
I vieta – Pranas KAZIŪNAS (kryždirbystė), Utena

VILNIAUS APSKRITIS

I vieta – Stanislava ŽEBRAITIENĖ (tapyba), Vilnius
I vieta – Algirdas VERSECKAS (skrynios), Vilnius
I vieta – Rimantas ZINKEVIČIUS (kryždirbystė), Ukmergė

                                                       AUKSO VAINIKAS 2008 m. 
                                    Regioninių turų II ir III vietų laureatai

ALYTAUS APSKRITIS

II vieta – Vita JASIENĖ (karpiniai), Druskininkai
II vieta – Valdas VALENTINAVIČIUS (kalvystė), Alytus
III vieta – Danutė ALUBAUSKIENĖ (audimas), Varėnos r.

KAUNO APSKRITIS

II vieta – Rasa TRIUKIENĖ (tapyba), Kauno r.
II vieta – Gražina BUTVINSKIENĖ (margučiai), Raseiniai
II vieta – Algimantas SAKALAUSKAS (kryždirbystė), Prienai
III vieta – Rimantė BUTKUVĖ (medžio skulptūra), Prienų r.
III vieta – Edmundas AKULAUSKAS (taikomoji medžio drožyba), Kaunas

KLAIPĖDOS APSKRITIS

II vieta – V. VAIČEKAUSKIENĖ (medžio skulptūra), Klaipėda
II vieta – Arvydas JUKNA (juvelyrika), Klaipėda
III vieta – - Feliksas LUKAUSKAS (medžio skulptūra), Kretinga
III vieta – Žydrūnas EINARS (juvelyrika), Kretinga

MARIJAMPOLĖS APSKRITIS

II vieta – Zenonas SKINKYS (medžio skulptūra), Vilkaviškis
II vieta – Danutė NAUJOKAITIENĖ (nėrimas vąšeliu), Kazlų Rūda
II vieta – Povilas JUCIUS (kryždirbystė), Vilkaviškio r.
III vieta – Janina BLAŽUKIENĖ (audimas), Vilkaviškis

TAURAGĖS APSKRITIS

II vieta – Zenonas RADVILAS (juvelyrika), Tauragė
III vieta – Vaidilutė JONČAITĖ (nėrimas vąšeliu), Šilalės r.

PANEVĖŽIO APSKRITIS

II vieta – Irena VAPŠIENĖ (tapyba), Kupiškis
II vieta – Virgilijus GALIAUSKAS (kalvystė), Panevėžys
II vieta – Jonas TVARDAUSKAS (kryždirbystė), Anykščiai
III vieta – Jonas TVARDAUSKAS (medžio skulptūra), Anykščiai
III vieta – Vytenė REPŠIENĖ (margučiai), Biržų r.

ŠIAULIŲ APSKRITIS

II vieta – Angelė STEPONAVIČIENĖ (karpiniai), Šiauliai
II vieta – Nijolė SMAILIENĖ (pinikai), Šiauliai
II vieta – Stanislovas ŠPUKAS (kryždirbystė), Radviliškis
III vieta – Felicija BOGVILIENĖ (mezgimas), Šiauliai
III vieta – Kazys BIMBA (kryždirbystė), Šiauliai

TELŠIŲ APSKRITIS

II vieta – Vytas JAUGĖLA (medžio skulptūra), Plungės r.
II vieta – Virgilijus MIKUCKIS (kalvystė), Mažeikiai
II vieta – Liudas RUGINIS (kryždirbystė), Plungės r.
III vieta – Jakovas BUNKA (medžio skulptūra), Plungė

UTENOS APSKRITIS

II vieta – Petras LOPETA (tapyba), Utena
II vieta – Aldona KRAUJALIENĖ (audimas), Molėtų r.
III vieta – Genovaitė ADIKLIENĖ (tapyba), Utena
III vieta – Virginija KAZANCEVIENĖ (margučiai), Zarasai
II vieta – Joana IMBRASIENĖ (karpiniai), Vilniaus r.
II vieta – Jonas BUGAILIŠKIS (muzikos instrumentai), Vilnius
III vieta – Nijolė JURĖNIENĖ (karpiniai), Vilnius
III vieta – Zofija VALIUKEVIČIENĖ (siuvinėjimas), Vilnius